İçerikler

  •  15.01.2022
  •  Refik Çelikdiz

Neden Teminatta.com ile Nakliyat Sigortası?

Ülkemizde mal hareketliliğinde faaliyette bulunan öncü; kurumsal firmalar, üreticiler, sanayiciler, iş insanları, ticaret erbapları, nakliyeciler, ihracatçılar, ithalatçılar, İç-Dış Ticaret yapan firmalar, lojistikçiler, gümrükçüler ve taşıyıcılar, nakliyat sigortasına gereksinim duymaktadırlar. Teminatta.com ekibi olarak bizler, tüm bu alanlarda faaliyet gösteren kurumlara veya bireylere yönelik olarak, web sitemizden tüm nakliyat sigortası çeşitlerinden anında online sigorta poliçesi satın alabilecekleri bir yapıdayız. Tüm tarafların nakliye sırasındaki operasyonel yüklerinin çok fazla olduğunu bilincindeyiz. Teminatta.com’u kullanarak nakliyat sigortası yapmanın ayrıcalığını yaşamanızı isteriz. Şunu biliyoruz ki! nakliyatta hız ve zamanın ne denli değerli olduğunu ve bu süreçlerde nakliyat sigortalarındaki geleneksel iş yapış biçimlerinin yerini, dijital mecralara terk etmenin zamanının geldiğini biliyoruz.

Şunu biliyoruz ki! nakliyatta hız ve zamanın ne denli değerli olduğunu ve bu süreçlerde nakliyat sigortalarındaki geleneksel iş yapış biçimlerinin yerini, dijital mecralara terk etmenin zamanının geldiğini biliyoruz.

Teminatta.com, Nakliyat Sigortasının tüm branşlarında hizmet vermekte olan, öncü, konusunda uzman, güvenle poliçeye erişebileceğiniz, pratik, hızlı online sistemleri ve müşteri hizmetleri desteğiyle mallarınızın teminatı ve güvencesidir.

Teminatta.com ekibi, sigortacılıkta gelenekseli dijital sigortacılıkla harmanlayan bir yapıda sigortalılarına hizmet vermektedir.

Teminatta.com, online nakliyat sigortası web sitemizdeki ziyaretçilerini, online iş ve işlemler yaptıklarında, bilmelidirler ki telefonun ucunda kendilerine yardımcı olmak üzere hazır olan mutlaka bir uzmana ulaşabilmektedirler.

Teminatta.com’un web temasının anlaşılır, basit, hızlı ve pratik olması için ekibimiz kullanıcı dostu ara yüz tasarlamıştır. Kullanıcıların, kullanım konforuna odaklı olarak, teknolojinin bütün imkânları sonuna kadar kullanılmıştır.

Login
Teminatta.com'a

Giriş Yap

Confirm Title
Confirm Message
Tamam
Kapat
Confirm Title
Kapat
İngilizce Basım
Cep Telefonu Doğrula
Lütfen Cep Telefonunuza gelen 6 haneli doğrulama kodunu giriniz.
Sms Onayla