Emtia Nakliyat Sigortası Ürünleri

Online Nakliyat Poliçesi

Tek Seferlik Emtia Nakliyat Sigortası Ürünleri

Emtia Nakliyat Sigortası genellikle emtia sahiplerinin ya da taşıtılan emtia üzerinde kullanım veya bulundurma hakkı bulunan şahıs ya da tüzel kişilerin; emtialarını kendi taşırken ya da bir uzman taşıyıcıya taşıtırken emtialarının karşı karşıya kalabileceği rizikolara karşı teminat alabilecekleri nakliyat sigortası türüdür. Aşağıda tek seferlik emtia ürünleri sıralanmaktadır.

Tek Seferlik Emtia Nakliyat

Tek seferlik emtia nakliyat ürünü; adından da anlaşılacağı üzere bir emtianın bir noktadan farklı bir noktaya nakil vasıtası üzerinde sevkedilmesi esnasında karşılaşacağı rizikoları temin eden, emtianın varış noktasına ulaşması sonucunda sevkiyatın bitişi ile kendiliğinden son bulan poliçe türüdür.

Tek Seferlik Emtia Nakliyat teklifi almak için tıklayınız.

Flotan Poliçe / Flotan’a bağlı poliçe

Flotan poliçe genellikle kredi ilişkisi olan akreditifli işlerde ihtiyaç duyulan ve bankaların akreditif sürecindeki poliçe talebini karşılamak üzere emtia sahipleri tarafından talep edilen poliçe türüdür.

Bu poliçenin yapılma aşamasında sevkiyat detayları henüz belli olmadığından tek seferlik emtia nakliyat poliçesine konu zorunlu bilgiler talep edilmeden yaklaşık bilgiler ile matbu primli bir flotan poliçe tanzim edilir. Flotan poliçe tanzim eden sigorta şirketi gelecekte yapılacak olan sevkiyatın detayları belli olduğunda o sevkiyata flotan poliçede belirtilen şartlarca teminat verileceğini taahhüt eder.

Sevkiyat detayları belli olduğunda ise sigortalı Flotan poliçesi numarası ve sevkiyat detayları ile birlikte Flotan’a bağlı poliçe tanzim edebilir.

Flotan poliçe teklifi almak için tıklayınız.

Tam Ziya Nakliyat

Tam Ziya Nakliyat Poliçesi genellikle emtia sahiplerinin ithalat sevkiyatını takip eden gümrük işlemleri esnasında gümrük dosyasına koyarak işlemleri tamamlamak üzere ihtiyaç duydukları poliçe türüdür. Bu poliçenin tanzim edilebilmesi için emtianın gümrüğe ulaşmış olması beklenmektedir.

Tam Ziya Nakliyat Poliçesi teklifi almak için tıklayınız.

Tek seferlik nakliyat ürünleri ile daha detaylı bilgi alabilmek için Teminatta.com’un konusunda uzman nakliyat sigortası danışmanları ile 0850 515 10 10 numaralı telefondan 7 gün 24 saat iletişim kurabilirsiniz.
Login
Teminatta.com'a

Giriş Yap

Confirm Title
Confirm Message
Tamam
Kapat
Confirm Title
Kapat
İngilizce Basım
Cep Telefonu Doğrula
Lütfen Cep Telefonunuza gelen 6 haneli doğrulama kodunu giriniz.
Sms Onayla