Taşıyıcı Sorumluluk Sigortası Ürünleri

Online Nakliyat Poliçesi

Tek Seferlik Taşıyıcı Sorumluluk Sigortası

Taşıyıcı Sorumluluk poliçesi, emtia taşımacılığı yapan şahıs ya da tüzel kişiliğe haiz taşıyıcıların olası bir hasar durumunda taşıdıkları emtianın sahibine karşı ortaya çıkabilecek sorumluluklarını temin eden poliçe türüdür. Genellikle Yıllık abonman olarak satın alınabileceği gibi tercih edilmesi durumunda sevkiyatın başlangıcından önce her bir sevkiyat içinde ayrı ayrı poliçe alınması mümkündür.

Bu ürün, adından da anlaşılacağı üzere taşınan emtianın yalnızca bir noktadan farklı bir noktaya nakil vasıtası üzerinde sevkedilmesi esnasında karşılaşacağı bir riziko sonucunda taşıyıcının emtia sahibine karşı ortaya çıkabilecek sorumluluğunu temin eder. Poliçe, emtianın varış noktasına ulaşması sonucunda sevkiyatın bitişi ile kendiliğinden son bulmaktadır.

Bu poliçenin tanzim edilebilmesi için sigortalının bu üründe tanzim edilmiş farklı bir yıllık abonman poliçesi bulunması şartı yoktur. Herhangi bir taşıyıcı herhangi bir taşıması için bu üründen poliçe satın alabilmektedir.

Tek Seferlik Taşıyıcı Sorumluluk Sigortası teklifi almak için tıklayınız.

Tek seferlik taşıyıcı sorumluluk ürünleri ile daha detaylı bilgi alabilmek için Teminatta.com’un konusunda uzman nakliyat sigortası danışmanları ile 0850 515 10 10 numaralı telefondan 7 gün 24 saat iletişim kurabilirsiniz.
Login
Teminatta.com'a

Giriş Yap

Confirm Title
Confirm Message
Tamam
Kapat
Confirm Title
Kapat
İngilizce Basım
Cep Telefonu Doğrula
Lütfen Cep Telefonunuza gelen 6 haneli doğrulama kodunu giriniz.
Sms Onayla