Taşıyıcı Sorumluluk Sigortası Ürünleri

Online Nakliyat Poliçesi

Taşıyıcı Sorumluluk Sigortası Abonman Ürünleri

Taşıyıcı Sorumluluk poliçesi, emtia taşımacılığı yapan şahıs ya da tüzel kişiliğe haiz taşıyıcıların olası bir hasar durumunda taşıdıkları emtianın sahibine karşı ortaya çıkabilecek sorumluluklarını temin eden poliçe türüdür.

Taşıyıcı Sorumluluk Abonman poliçesi ; belirli aralıklarla ya da sürekli olarak emtia taşımacılığı yapan şahıs ya da tüzel kişiliğe haiz taşıyıcıların satın alması gereken yıllık poliçe türüdür. Bu poliçeler ile sigortalılar yıl içinde taşımasını yapmayı öngördükleri ortalama bedeller üzerinden hesaplanmış kendilerine özel bir fiyat çarpanına ve poliçe içeriğine ve bu içerik ve fiyat çarpanları doğrultusunda yıl içinde yapacakları tüm sevkiyatlarda önceden sabitlenmiş şartlar ile poliçe alma imkânına sahip olurlar.

Taşıyıcı Sorumluluk Abonman Ürünlerini sevkiyat bildirim ve ödeme tercihine göre aşağıdaki gibi detaylandırmak mümkündür.

Sefer Bildirimli Taşıyıcı Sorumluluk Sigortası Abonman Poliçesi

Sigortalı bu ürünü alarak yıl içinde gerçekleştireceği her bir emtia taşıması için ayrı ayrı prim ödeyerek tek tek poliçe satın almayı tercih edebilir. Bu poliçe türü genellikle yıl içinde çok frekanslı işlem yapmayan tek tek bildirim yapmayı ve poliçe tahsilatı sürecini işlem bazında yönetmeyi tercih eden taşıyıcılar için daha uygundur. Yıl içinde yapacağı sevkiyat tutarını tahmini olarak belirlemekte zorlanan taşıyıcıların hatalı bedel bildirerek fazla prim ödememek adına tek tek sevkiyat başına prim ödemeyi tercih etmesi ve operasyonel süreçlerini Teminatta.com ile kendi yönetmesi mümkündür.

Bu abonman poliçeyi satın alarak operasyonel süreçlerini Teminatta.com aracılığı ile kendi çözümleyen ya da operasyonlarını tamamen Teminatta.com’un konusunda uzman nakliyat sigortası danışmanlarına devreden sigortalıların bu üründen memnun kalacağını garanti ediyoruz.

Sefer Bildirimli Taşıyıcı Sorumluluk Poliçesi teklifi almak için tıklayınız.

Blok Taşıyıcı Sorumluluk Sigortası Abonman Poliçesi

Bu ürün yıl içinde çok sık emtia taşımacılığı yapan, her bir sevkiyat için ayrı ayrı bildirim yapmak ve tahsilat süreci yönetmek yerine yıllık tahmini bir sigorta bedeli üzerinden toplu bir prim ödemeyi ve bildirimlerini belirli periyotlar ile topluca yapmayı tercih eden taşıyıcılar için uygundur.

Blok Taşıyıcı Sorumluluk Abonman poliçesi ile birlikte size sunulacak olan Teminatta.com güvence sertifikasını tüm müşterilerinize sunmanız mümkündür.

Blok Taşıyıcı Sorumluluk Abonman Poliçesi teklifi almak için tıklayınız.

Plaka Bazlı Taşıyıcı Sorumluluk Sigortası Poliçesi

Plaka Bazlı Taşıyıcı Sorumluluk Sigortası ürünü bir ya da birden fazla aracı olan şahıs ya da tüzel kişiliğe haiz taşıyıcıların kendi özmal araçları ile gerçekleştireceği 3.şahıs emtiası taşımaları için tasarlanmış, vasıta başı sorumluluk bedeli ve yıllık tazminat bedeli sabitlenmiş düşük primli yıllık taşıyıcı sorumluluk poliçesi türüdür. Bu ürünü satın alabilmek için çekici ve varsa dorse plaka bilgisi paylaşmanız ve bir araçta taşımasını yapacağınız maksimum sorumluluk bedelini seçmeniz yeterlidir. Bu ürün sene boyunca yapılan sefer sayısına ya da taşınan toplam sigorta bedeline bakılmaksızın hesaplanan vasıta başına matbu prim karşılığında poliçe üzerinde yazılı tazminat bedellerine kadar güvence sağlamaktadır.

Plaka Bazlı Taşıyıcı Sorumluluk Sigortası Poliçesi teklifi almak için tıklayınız.

Taşıyıcı sorumluluk sigortası ürünleri ile daha detaylı bilgi alabilmek için Teminatta.com’un konusunda uzman nakliyat sigortası danışmanları ile 0850 515 10 10 numaralı telefondan 7 gün 24 saat iletişim kurabilirsiniz.
Login
Teminatta.com'a

Giriş Yap

Confirm Title
Confirm Message
Tamam
Kapat
Confirm Title
Kapat
İngilizce Basım
Cep Telefonu Doğrula
Lütfen Cep Telefonunuza gelen 6 haneli doğrulama kodunu giriniz.
Sms Onayla